Som fotografka na voľnej nohe so sídlom v Košiciach. Svoje štúdium som venovala výtvarnému umeniu a nakoniec u mňa zvíťazilo médium fotografie, ktoré sa postupne stalo mojím živobytím. Rada Vás privítam pri dobrej kávičke v mojom ateliéri v centre Košíc. Mám veľmi rada svoju prácu a priznám sa, že občas trochu bojujem s workoholizmom :) Mojím cieľom je totiž stále sa zlepšovať v tom, čo robím.
Fotografovaniu sa venujem už 17 rokov. Od prvých pokusov s analógovou fotografiou v tmavej komore som sa postupne zoznámila s portrétnou, rodinnou, svadobnou i reklamnou fotografiou. V súčasnosti sa venujem najmä portrétom a biznis portrétom, ale i módnej a reklmanej fotografii. Rada príjmam nové pracovné výzvy :)
 Okrem fotografovania lektorujem aj kurzy fotografovania a grafickej úpravy fotografií, kde zúročujem svoje skúsenosti z pedagogickej činnosti na odbore Fotografického dizajnu Školy úžitkového výtvarníctva v Košiciach, kde som pôsobila 6 rokov.
Som členkou Asociácie profesionálnych fotografov SR, združenia Cechu fotografov a tiež držiteľkou titulu European Photographer.
Takto to vyzerá v mojom ateliéri v centre Košíc :)
Video vzniklo počas reklamného fotenia a Anastasiou Kuzminovou.
Ako vyzerali výsledné fotky a celá reklamná kampaň, môžete vidieť tu.
"Jediný spôsob, ako robiť skvelú prácu, je milovať to, čo robíte" 
Steve Jobs
Späť hore