PORTRÉT & BIZNIS PORTRÉT
Fotografovanie portrétu zahŕňa okrem záberov na Vašu tvár i fotky celej postavy. Môžeme ho zrealizovať v mojom ateliéri, v zaujímavom exteriéri alebo interiéri alebo dokonca priamo u Vás doma. Fotografovanie môžeme spestriť rôznymi rekvizitami. V prípade záujmu Vám zabezpečím profesionálnu vizážistku. Ak sa jedná o biznis portrét, môžeme fotenie realizovať aj priamo u Vás vo firme. 
Boudoir
Boudoir (alebo glamour) fotenie znanemá jemne odhalené fotografie v spodnom prádle a podobne, ktoré podčiarknu Vašu ženskú krásu. Zvyčajne boudoir fotím v prostredí môjho ateliéru, ale je možné objednať si aj hotelový apartmán. Spolupracujem s viacerými hotelmi, ktoré ponúkajú fotogenické prostredie pre tento žáner. V prípade záujmu Vám zabezpečím profesionálnu vizážistku.
FASHION & BEAUTY
Ponúkam Vám svoje služby v oblasti fototestov, lookbookov a iných fotení žánru fashion a beauty. Módny fotografický book zahŕňa fotografie celej figúry, polfigúry a portréty. Niektoré fotografie zrealizujeme v ateliéri, no odporúčam osviežiť book i fotografiami zo zaujímavého exteriéru či interiéru. Rada si vypočujem Vaše predstavy a ponúknem svoje nápady. Všetky fotografie dostanete graficky upravené a retušované v digitálnej podobne a v prípade záujmu Vám pripravím i tlačené fotografie a pomôžem Vám s finalizáciou celého booku. 
REKLAMA
Dobrá propagácia Vašich služieb je nevyhnutnou požiadavkou trhu. Rada Vám v tom pomôžem svojimi fotografiami. Pripravím Vám vizuálny materiál pre reklamnú kampaň. Okrem fotografovania Vám rada pomôžem i s kastingom modelov. 
PRODUKT
Prezentujte produkty, ktoré ponúkate, na profesionálych fotografiách! Vaše výrobky a produkty môžem nafotiť v ateliéri na bielom pozadí alebo v prostredí ich používania. Fotografie Vám pripravím na mieru pre potreby Vášho e-shopu.
JEDLO
Špeciálnou kategóriou mojej práce je fotenie jedla - či už ako produktu pre reštaurácie alebo donáškové portály (Bistro.sk) alebo v rámci tvorby vizuálneho materiálu pre blog alebo kuchársku knihu. Spolupracujem s viacerými foodbloggermi ako napr. s Luciou Wagner (Fitrecepty.sk) alebo s Alenkou Boldižárovou Jackovou (kniha Fit Apetít). Okrem samotného fotografovania sa venujem aj lektorovaniu bloggerov - učím ich, ako si svoju tvorbu nafotia sami.
Report
Úspešný event si žiada kvalitnú dokumentáciu! Ponúkam Vam reportážne fotografovanie rôznych spoločenských udalostí a kultúrnych akcií, ako sú napríklad koncerty, vernisáže, firemné eventy a pod.
FOTOKURZY
Kúpili ste si fotoaparát a chcete sa naučiť ho ovládať? Baví Vás fotografovanie,
no Vaše fotky nie sú také, ako očakávate? Na našich kurzoch Vám ukážeme, ako sa priblížiť k Vášmu cieľu. Viac info o ponúkaných typoch kurzov nádjete na www.kurzyfotografovania.sk.
Späť hore